OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – Best Generation s.r.o.

  • Částečný úvazek
  • Praha
  • Posted 3 years ago

Best Generation s.r.o. - Ing. Jan Urbanec

Požadujeme

– dynamickou a komunikativní osobnost
– příjemné a reprezentativní vystupování
– vysoké pracovní nasazení
– cílevědomost
– chuť pracovat na svém rozvoji
– vhodné i pro absolventy
– čistý trestní rejstřík

Nabízíme

– fixní ohodnocení 22 000 Kč/měsíc + bonusy
– vyplácení mzdy 2x měsíčně
– komplexní zaškolení
– osobnostní a kariérní růst
– služební automobil i pro soukromé účely
– práci v mladém a přátelském kolektivu

Náplň práce

Spočívá v každodenním vzdělávání v oblasti obchodu a komunikaci s potenciálními zákazníky a tvorbě obchodní nabídky. Zajišťování zákaznického servisu pro největší tuzemskou energetickou společnost ČEZ (uchazeči z MS kraje budou zaškoleni v Žilině nebo Praze, kde ubytování je plně hrazeno)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a využijte nabídky práce v nejperspektivnějším oboru současnosti.
Těšíme se na Vás!

To apply for this job email your details to mepp@seznam.cz

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook